| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Am un J7 2017 cu root și aș vrea să știu ce chestii interesante aș putea să mai fac. Până în prezent mi-am pus lineage os 15.1, am instalat YouTube venge ( sau cv de genul ), am instalat xposed, greenfy. Dau funda! Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Incearca lSpeed ca sa-l faci mai rapid.
Si cu ce i-ai facut root? Daca i-ai facut cu Magisk cauta si tu prin module sunt multe chestii faine acolo

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru Bogdan70001):

Cu aplicația oficială de root pentru lineage i-am făcut

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Mihaila_Bogdan-Iulian_1997):

Lineage are asa ceva? Super, dar cel mai bine fa-i cu Magsik pentru ca are ca un fel de store cu module extraordinare care merg doar cu root

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru Bogdan70001):

Într-adevăr, am văzut că magisk e super fain. Mulțumesc de răspuns!

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Mihaila_Bogdan-Iulian_1997):

N-ai pentru cewinking