| Ionita_Alex_1993 a întrebat:

Am un LG L5 II E460 si as vrea ca sa dau aducere la setarile din fabrica dar nu as vrea sa pierd prograsul la un joc.
Cum pot sa il salvez ca apoi sa il pun iar dupa ce dau aducere la setarile din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Polonicxd a răspuns:

Hmm... Incearca sa-l pui pe card-ul din telefon. eu am facut asa si a mers, cand dai la reseteaza sa nu bifezi casuta de la card SD, sper sa-ti mearga big grin

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca jocul ofera aceasta posibilitate, conecteaza-te la el cu contul google si atunci progresul ti se va continua tot de acolo daca te conectezi pe telefon cu acelasi cont google dupa reset si te conectezi din nou si la joc

| Dani_Daniel_1999_As2O a răspuns:

Cand,dai acolo la "reseteaza setarile din fabrica" o sa iti apara daca vrei sau nu sa stergi datele si tu dai nu.