| CookIEz a întrebat:

am un LG Optimus 4x HD, acesta are doua microfoane, cel de jos care nu mai functioneaza si cel de sus care merge doar cand apelez pe cineva si apas pe butonul pentru speaker. Este vreo modalitate de a schimba rolurile acestora, adica microfonul cel de sus sa mearga fara sa il pun pe speaker sau in alte aplicatii ca cel de jos?

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Nu, e decat daca il dezasamblezi si modifici firele, ceea ce nu recomand