| orceNUME a întrebat:

Salut am un LG optimus f6 la abonament platesc + 8 lei pe luna pentru garantie si mi s-a intamplat un accident s-a spart ecranu dar telefonul mereu numa ca i spart ecranu si intreb daca lar putea lua sa-l faca daca nu cat m-ar costa sa-l repar eu

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

8 lei lunar pentru garantie? In ce retea esti de te-au pacalit? Nu am auzit de asa ceva.Du-te la ei la garantie daca tot dai banii astia. Posibil sa spuna ca este din vina ta si nu intra la garantie.

| orceNUME explică:

Orange