| tbq a întrebat:

Salut am un LG optimus one, de cateva zile am o problema cu el, cand il blochez telefonul se inchide. Singura solutie pentru a nu se inchide este sa pornesc muzica si sa o las cu volumul la minim, daca fac asta, atunci cand il blochez nu se mai inchide dar consuma baterie. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Daca ai telefon ca din acest video.ia-te dupa baiat.
http://www.youtube.com/watch?v=MjS1x3s0r3I

| davidtm a răspuns:

De fapt nu ti-am dat bine linkul

| davidtm a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nuDtE-Nw-Ww
fa ca baiatu asta din video.si dupa vezi daca-ti mai face asa.

| tbq explică (pentru davidtm):

Cred ca mi s-a dus softwul. Mai devreme putin cand am incercat sa il bag la incarcat incepuse sa se stinga sa se aprinda sa se stinga sa se aprida la interval de 10 sec, acum nu se mai aprinde deloc laughing. Mai pot face ceva cu el?

| davidtm a răspuns (pentru tbq):

Incearca ma sa faci ca baiatu asta din video.
http://www.youtube.com/watch?v=nuDtE-Nw-Ww