| Bichi a întrebat:

Salut am un LG optimus sol si am bagat modelul de deblocare a ecranului de multe ori gresit si acu imi cere contul de google il stiu...@gmail.com ca l-am mai deblocat odata da acu nu e conectat la waerless si nu merge sa ma conectez la cont cum fac sa ma conectez la net daca telu e blocat?

2 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Orice telefon are pe sub carcasa bateriei sau pe margini un mic locas deasupora cariua scrie reset.Impinge cu un ac sau varf de pix acel butonas si telefonul este resetat de la 0 adica va reveni la setarile din fabrica

| Alexandru286 a răspuns:

Il resoftezi te costa 50 lei sau daca stii o faci manual sau cauta un buton de reset ceva nu stiu vezi tu