| Alexuuu21213 a întrebat:

Am un Microsoft Lumia 535 si as vrea sa il trec pe Windows Phone 10. Cand dau pe Windows Insider si dau la Get preview versions imi zice ca nu exista nici-o versiune de Windows Phone 10 pentru telefonul meu. M-am uitat peste acea lista cu foarte multe teleoane, si pe acea lista era si al meu... Ce sa fac?

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

De obicei cam totiiii producatorii de telefoane dupa un timp nu mai fac versiuni noi pentru tel vechi sau fac dar foarte rarrr pentru a ne obliga sa luam altele, dupa 2 3 ani un tel va incepe sa mearga greu etk diferite bube pentru a te inpinge sa iei unul nou...