| AlinSeven a întrebat:

Salut, am un Nokia 108 si nu pot trimite mesaje, urmez pasii de pe manual dar cand dau pe expediere scrie "Neexpediat, incercati mai tarziu" Ma poate ajuta cineva dau funda.

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E reteaua ocupata nici la mine nu merge.

| Nonameagain a răspuns:

Acum, ca si la Craciun, retelele sunt foarte aglomerate.

| dannyel86 a răspuns:

Prietenii nostri au dreptate. E vorba si de semnal si de faptul ca retelele sunt ocupate inca de pe acum. De Craciun si Anul Nou situatia se repeta, deci nu-ti face probleme in privinta telefonului. Cand traficul se va elibera, vei putea expedia cate mesaje doresti. Trebuie doar sa insisti sau sa ai rabdare. happy