| anonim_4396 a întrebat:

AM un Nokia 200 si o persoana ma tot deranjeaza.
Am 2 intrebari:

1-Pot face cumva sa nu ma mai sune? Sa o blochez, ceva? Ma deranjeaza foarte mult.

2-Daca ma suna cineva cu nr ascuns, pot afla numarul?

I-am zis ca daca ma mai suna, o zic la politie...dar tot ma suna...

Ce pot sa fac?
Ma dispera I don't want to see
Si nu vorbesc cu ea, doar ii raspund, si imeidat ii inchid, atat...

Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Forev3rAlone a răspuns:

Www.incarare-freon-bucuresti.ro aici postase unu un tutorial pentru Nokia, sper sa fie de ajutor.

4 răspunsuri:
| freon112 a răspuns:

Aici

| Forev3rAlone a răspuns (pentru freon112):

Ce,,aici"?

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Da, multumesc happy

| freon112 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Scuze am gresit un pic www.incarcare-freon-bucuresti.ro

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Www.incarare-freon-bucuresti.ro aici postase unu un tutorial pentru Nokia, sper sa fie de ajutor.