| Cippy a întrebat:

Am un Nokia 3500 Clasic de vreo 5 ani. In el am un card microSD care nu stiu cum s-a parolat singur. Pe acel telefon merge cardul insa, daca il pun pe alt telefon imi cere parola. Precizez ca am ecranul stricat la 3500c. Cum pot sa fac sa imi deblochez cardul. Formatarea in PC nu ajuta cu nimic!

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeeex a răspuns:

Din cate stiu se paroleaza pe telefon, incearca si tu pe acolo, trebuie sa rezolvi cumva cu parola aia. thinking Prin setarile telefonului, cred.

| Cippy explică (pentru Aleeeeeeeex):

Dar nu mai am ecran la telefon... asta e problema