| nfs10 a întrebat:

Am un Nokia 500 si cand intru pe youtube prin wifi si dau play la videoclip mi se inchide modemul adica nu merge internetul! din ce cauza?
P.S.:::tonguee alte modeme merge fara nici o problema! am modem de la romtelecom!

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Buna!
Apelați 1930, gratuit din rețea, sau accesați forumul de Facebook al Romtelecom, solicitând upgrade de firmware al router-ului. Pentru identificare, veți avea nevoie de codul dvs de facturare și de SN al router-ului (îl găsiți pe verso-ul aparatului sub denumirea Serial Number).
Multumim

| ssmecheru33 a răspuns:

Salut nfs10! Problema s-ar putea sa fie de la modem daca spui ca pe altele merge.