| PuzzleMan a întrebat:

Am un Nokia Asha 200, si am o problema cu browser-ul de Internet., intru in meniu selectez "Internet" si nu intra pe el, nu face absolut nimic...ramane tot in meniu pe restul merge sa intru, dar pe browser-ul de internet nu pot...imi spuneti va rog ce as putea face in legatura cu asta?

Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| DnDnT a răspuns:

Pai ai putea sa descarci opera mini (daca poti de pe pc)

| PuzzleMan explică (pentru DnDnT):

La asta m-am gandit si eu, dar credeam ca este vreo solutie sa rezolv si browser-ul normal.

| DnDnT a răspuns (pentru PuzzleMan):

Stii aveam si eu un telefon asemanator doar ca asa 302 si..inainte sa se strice browser-ul mi-am descarcat opera mini
Bafta