| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un Nokia c5-00 si imei-353792048696202

stie cineva cul il decodez ca am intrat pe tate siteurile si toate cer bani si multe sunt fake
rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cu seriozitate, il duci la service!

5 răspunsuri:
| GamerulcuProbleme a răspuns:

Apesi pe butonul de inchidere si de volum si tii apasat si pe urma se decodeaza

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un service pentru decodare.Nu mai incerca toate porcariile de pe net.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce legatura are decodarea cu site-urile care cer bani? Oricum daca vrei sa-l decodezi ( daca este blocat intr-o retea) uite aici: http://www.programecalculator.ro/program-de-decodat-telefoane/
Ti-l poti decoda singur. Nu este greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GamerulcuProbleme):

Asa se face reset factory, nu se decodeaza de retea, ci numai daca este blocat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GamerulcuProbleme):

Du-l la un service.Nu sunt softuri de decodat pe internet. Nu iti ia mai mult de 25-30 de lei.