| 1mist3r a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 aproape nou,nici o urma de uzura, toate accesoriile..credeti ca as putea lua pe el un iphone 4 fara sa dau eu diferenta?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de aspectul iphonului si de proprietar, daca el isi doreste windows phone in loc de IOS atunci da. Ai aici comparatiile http://www.morecellphone.com/......6gb/257426

| 0x11111051 a răspuns:

Nu

| Search69 a răspuns:

Buna. Da ai putea lua un iphone4 dar trebuie sa gasesti cine iti ofera

| Chellu a răspuns:

Poti sa iei linistit iphone-ul si sa dai o diferenta de aproximativ 100, pana in 200 de lei, depinde de starea iphone-ului. Lumia 520 sunt niste telefoane foarte bune, chiar vreau sa-mi iau, dar nu l-as da pe un iphone, parerea mea. Ma bucur daca te-am ajutat!