| BgdXd a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si nu ma lasa sa intru in magazin pentru a descarca aplicatii sau jocuri. Imi zice "Problema la finalizarea cererii. Incercati din nou mai tarziu."
"Acest cod eroare poate fi util pentru mintile luminate: 805a0194"
Ajutorr urgent!

1 răspuns:
| rijkaard a răspuns:

Pentru acces la aplicatii pe Nokia daca e windows si cred ca e, ai nevoie sa te loghezi cu cont de Microsoft, sa iti faci pe un calculator prima data apoi sa il introduci in telefon