| Tanase_Catalin_1994 a întrebat:

am un Nokia lumia 620 si as vrea sa stiu de ce când apas butonul de blocare nu mi se blochează si nu pot descărca nimic pe el, îl resetez si mâine iar îmi face aceasi chestie. De ce? (dau funda la cel care ma ajuta)

1 răspuns:
| 5yus a răspuns:

Telefoanele alea sunt destul de stabile nu am auzit de probleme gen, insa daca cu resetatul nu merge, singura cale este resoftarea...(ideea e ca daca il ai de nou ti-a mai facut ceva de genul inainte ti-a cazut pe jos etc? ).