| SlashBV a întrebat:

Salut am un Nokia Lumnia 520 si sunt in reteaua Orange cartela, nu stiu cum sa fac sa îmi meargă net-ul de pe cartela pe tel, cum sa îl configurez.Am inteles ca sistemul de configurare diferă de companii.Dau funda răspunsului folositor, multam.

Răspuns Câştigător
| cornelmircea1980 a răspuns:

Trebuie sa dai telefon la relatii cu clienti si sa le zici lor ce vrei sa faci si ei iti trimit 2 mesaje de configurare si stingi tel dupa ce primesti mesajele si il repornesti si asta-i tot

2 răspunsuri:
| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Suna la serviciul taxabil 484 si solicită setările corespunzătoare de net pentru telefonul tău

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa urmezi acest tutorial pentru setarea internetului pe telefonul tau: https://www.orange.ro/......din_src/1.

Cu prietenie,
Orange Helper