| wolverine13 a întrebat:

Salut, am un NOKIA N 97 mini, pana acum am avut cartela ORANGE in el, dar azi am bagat o cartela de la VODAFONE si de cand am bagat-o tot imi indica in dreapta sus ca as avea mesaj necitit, dar nu am, am incercat sa resetez telefonul cu si fara cartela in el, dar tot acelasi rezultat. Stiti care ar fi cauza si ce as putea face sa nu imi mai arate asa?

Răspuns Câştigător
| sergiu1s a răspuns:

Baga cartela de Orange irasi si sterge toate mesajele daca nu mai ai cartela dai o resetare din fabrica si isi va reveni cu siguranta ca tia ramas un sms ne citit de pe cartela cea lalta il rezolvi 100% cum ti-am zis funda

| wolverine13 explică (pentru sergiu1s):

Nu merge, dar mersi oricum pentru ajutor

1 răspuns: