| Bogdanescu a întrebat:

Am un Nokia N97 black 32 GB. Vreau sa il dau pe un Samsung Galaxy Mini.
Stau in Hunedoara. Vreau sa intreb, se merita telefonul meu (fara nimic altceva in afara de telefon si baterie) pe un Samsung Galaxy Mini (fara nimic altceva decat baterie si telefon )?

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Parerea ma este ca nu se merita. Pastreaza-ti Nokia-ul si cauta altul care e dispus sa schimbe.

| Zahhak a răspuns:

Parerea mea e ca. N97 are specificatii mult mai mari decat mini. Ai putea sa-l dai pe mini 2 o diferenta de la el pe ca el mai nou. Dar poti face oferata cuiva cu s2 si cu o diferenta de la tine max 60 leiwinking

| bogboy101 a răspuns:

Da se merita de ce? ai anndroid cel mai heckarit sistem deoperare.ii faci root ii bagi un custom room android 3.1 sau 4.2 si un chainfire 3d si merge gta 3 pe el.da-l ca ala al tau nu are android are simbian.acum tu decizi.