| BogdanYooooooooo a întrebat:

Salut, am un Orange fova si are o problema la wireless, prinde foarte putin semnal si cand stau langa modem, stie cineva care este problema?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, telefonul trebuie dus la garantie, i s-a defectat modulul electronic wireless, du-l la garantie, e singura posibilitate de reparare.

| BogdanYooooooooo explică (pentru anonim_4396):

I s-a dus garantia de mult laughing) am si un iph 4 si tot asa a avut probleme la wireless, cand am desfacut capacul din slate am observat ca un surub nu era strans bine, am strans surubul si a mers perfect, aveam wireless full tot timpul, ma gandeam ca si aici poate fi la fel, o minoritate

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanYooooooooo):

Vezi sa nu dai in antena de emisie-receptie laughing, ca seamana nitel cu un surub si cu o mica gaura in jumatate, incearca la un service contra-cost, poate da roade, simpotemele descrise cu wifi-ul este de la componenta wifi de pe placa de baza...