| George14 a întrebat:

Am un Orange nivo si i-am spart ecranul (doar ecranul nu si display-ul)
As vrea sa ma interesez cat ar costa acest ecran.
As vrea sa nu merg la magazinul Orange. Eu l-am luat de la un prieten.
Dati-mi un link cu geamuri de telefoane Orange nivo Va rog mult!
Vreau sa comand pe net!
Daca nu, sa merg la magazin!

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Buna! Eu nu am gasit pe internet oferte de display-uri pentru acest telefon, poate si pentru faptul ca este un telefon exclusiv Orange, deci ei sunt singurii care comercializeaza si repara aceste telefoane. "Preturile pentru componentele telefoanelor pot fi comunicate doar de catre Orange Service", conform link-ului: http://www.orange.ro/....../iq/545742
Eu ti-as sugera sa mergi cu el la service-ul Orange, deoarece chiar daca ai gasi tu pe internet o sticla, sa stii ca este destul de dificil sa o si montezi. Tot in link-ul pe care ti l-am indicat vei gasi si alte detalii despre aceasta operatiune, precum prezentarea facturii de achizitie si garantiei. Posibil ca in cazul nedetinerii acestora, pretul sa fie mai mare.