| cristi1351 a întrebat:

Salut, am un s3 i9305 si bateria se duce ca dracu, cand stau pe net si ma joc, cand e in sleep e ok
am intrat pe net pe 3g cam 10 minute, la un moment dat de la 60% a scazut la 57 dintr-o data apoi la 54... E bateria de vina?
sa cumpar alta?

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Salut, asa a fost si la mine, era bateria 100% apoi fara sa fac nimic era 95% si la incarcat era 3% si cand il scoteam era 30%. Trebuie sa ii schimbi bateria s-ar putea sa fie umflata de la prea multe incarcari

| cristi1351 explică (pentru Totenn):

Si cand il incarc... ia vreo 4-5 ore sa fie 100%, am 2 incarcatoare, am testat pe un s2 merg perfect... ambele de 1 amper, si am pus bateria pe o suprafata plata si se cam invarte, e un pic bombata

2 răspunsuri:
| Rax a răspuns:

Telef meu are fix doi ani si bacteria e inc buna la s3.de cit timp ai telefonul?