| Miron_Mădălin_2000 a întrebat:

Am un S4 LTE (I9505) si dupa 2-3 sapt de la primirea noului android, 5.0.1, am facut downgrade la 4.4.4 Kit Kat... Apoi am facut update singur la 5.0.1. Acum o intrebare....Am auzit ca in februarie este foarte posibil ca I9505 sa primeasca android 6.0. Eu voi primi acel update ca am facut downgrade si apoi iar update? E posibil sa iau de undeva androidul 5.0.1 "oficial" sa pot primi acel update la 6.0 daca o sa fie?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu stiu unde ai auzit DAR Galaxy S4 NU primeste android 6.0. Uite aici http://samsung.youmobile.org/ ( Dai in jos la Galaxy S4 nu e nici un update)
Ramai la 5.0.1 pe care il ai acum. E cel mai bun pentru S4. Bafta