| JustMEandME a întrebat:

Salut.
am un s6 edge.Am înțeles ca pe 1 martie a apărut Android 7 și pentru acesta, dar eu nu am primit notificare.
Am încercat sa mi l bag cu Odin, faza e ca nu am reușitimp deoarece mi-a dat acel fail...dar într un final, am reușit sa îmi bag înapoi Android 6.01 cu smart switch.
Întrebarea mea este, de ce nu mi-a apărut acea notificare.Am văzut ca alții le au apărut.
P.s: când am descarcat firmware l am descarcat după sammobile..android 7 România Vodafone.
Și a 2 a întrebare este cu as putea sa primesc notificare?

3 răspunsuri:
| Chemical_Reactions_1979 a răspuns:

Cand va apare iti va apare si pe telefon, nu mai baga cu odin, risti sa bricuiesti telefonul!

| JustMEandME explică (pentru Chemical_Reactions_1979):

Pai da.dar a apărut pe 1 martie 2017. și eu nu înțeleg de ce nu mi-a apărut notificare? Ca la alții le-a aparut

| Chemical_Reactions_1979 a răspuns (pentru JustMEandME):

Va apare stai linistit!