| anonim_4396 a întrebat:

Am un S6 Edge, iar acum cateva zile a inceput sa mi se blocheze de foarte multe ori...in sensul ca nu puteam sa fac absolut nimic.De multe ori se bloca si ramanea cu ecranul aprins. Asta pana ce se descarca de tot bateria si-l bagam la incarcat, dupa care il puteam folosi vreo 5-10 min si se bloca din nou. Credeti ca poate fi o problema la ceva piese ale telefonului sau ar putea fi un virus?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa revii la setarile lui din fabrica, e posibil sa fie un virus.

| Mufix a răspuns:

Fa update la Android