| Deea_Andreea_1990_oM3L a întrebat:

Am un s7 edge cumpărat acum o saptămâna, şi ieri mi-a apărut un punct cât vârful creionului chiar pe baterie sus în dreapta. Este un punct mic şi negru şi am observat că se mişcă. aseară era pe baterie, şi azi lângă baterie. Ce este? Şi de ce? Îl pot duce la garanție?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti-a intrat vreo gâză in telefon.

| danutzu96 a răspuns:

Da-i hard reset. Daca tot apare este pixel mort si ai 2 variante : - il returnezi
- il duci la garantie.

| Deea_Andreea_1990_oM3L explică (pentru danutzu96):

E duminica azi, ma duc luni. O sa revin sa va spun ce s-a intamplat.
Nu e gaza, sau mizerie, nu stiu ce este. Multumesc mult.