| Salutttt777 a întrebat:

Am un s9 si l-am spart in partea de sus, o mica spartura care nu afecteaza si are 2 crapaturi mici si touchul merge bine.Acum vreau sa pun folie de sticla peste. Este vreo problemă daca acopăr totul cu folie de sticla? Si pot sa apara ceva probleme in viitor?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| UserRo10 a răspuns:

Daca ai telefonul spart nu se pune folie de sticla.
1. Nu o sa se lipeasca uniform
2. La urmatorul soc mecanic folia va prelua si uniformiza tot socul pe intregul ecran. Astfel ecranul se va crapa si mai mult.
Sunt patit cu mai multe telefoane. Folia de sticla se pune cand e ecranul intact. Poti pune o husa 360 grade