| Ile_Cristi_1997 a întrebat:

Am un Samsung A40 și am spart ecranul. E complet negru, desi telefonul functioneaza inca (suna, primeste notificari, se incarca.)

Vreau sa il conectez la macbook și sa salvez niste date. Cum as putea? Sau sa îi dau un screen sharing sau ceva, dar fara sa trebuiasca sa îi dau acces din telefon

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ai putea sa il conectezi la PC si sa salvezi datele acolo, mult mai usor.

| Ile_Cristi_1997 explică:

Nu merge prin smartswitch. il recunoaste, dar imi da failed to connect. Probabil trebuie sa dau acces de pe telefon (ceea ce nu pot, cat timp nu functioneaza ecranul deloc.)

Nu pot nici doar sa il conectez la PC și sa salvez datele. Nu il recunoaste.