| Anonim6669990 a întrebat:

Am un Samsung A8 2018 și de aproximativ două săptămâni când fac poze nu mi le arată în galerie, adică le văd, dar când dau pe ele totul e gri și cu un semnul exclamării sau poza e jumătate neagră. Asta se întâmplă decât dacă fac poze cu camera foto, dacă fac pe snapchat sau alte aplicații totul e ok. Țin să menționez că am un card de memorie de 32 GB.

1 răspuns:
| Pelo09 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un service, probabil aplicația Foto nu mai procesează pozele și de aia îți arată (!)