| TheMechanix a întrebat:

Am un Samsung C3050 si de curand mi-am luat un card de 4gb si m-am gandit sa pun niste melodii pe el. Toate bune si frumoase dar cand intru in media player-ul telefonului multe melodii nu le vede iar cand ma duc la fisierele mele in loc de acele melodii scrie nepermis si nu le pot deschide. Am nevoie de ajutor urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Telefonul tau nu suporta toate extensiile la fisiere audio. Incearca cu format.mp3
Din cate am vazut acel telefon suporta doar.mp3

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| MSandu52 a răspuns:

Cel mai probabil:
1.NU toate sunt format MP3,
2.Nu ai suficienta memorie,
3.Media playerul telefonului nu citeste formatul pieselor (ceea ce cred ca nu prea e posibil)