| FcDinamoBuc a întrebat:

Salut, am un Samsung Corby, este nou nout dar posibil sa-i fi facut vreo setare sa nu-mi mai sune alarma laughing.Am nevoie de rezolv problema asta pentru ca maine incepe scoala si na...deci am setat ora si zilele in care vreua sa-mi sune dar nu suna, nu e pus pe silent happy...ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| mami114 a răspuns:

Salut! Deci eu am un Samsung Galaxy Tab 2 10.1 si de obicei trebuie sa dai la alarna si la un moment dat va scrie vibratii doar pentru alarma si alea sunt pornite inca din magazin! Trebuie sa apesi pe casuta bifata ca sa il dezactivezi! Sper ca te-am ajutat!
Imi dai funda?

3 răspunsuri:
| biscuiteletau a răspuns:

Dai pe alarma, pe cea care e pusa sa sune si sunt alte optiuni sau nu stiu exact cum scrie, e jos din alea doua, cea din dreapta. si acolo trebuie sa fie ceva cu soneria.nu cred ca ai inteles nimic din ce am zis dar bafta happy. sau sterge-o si fa alta si va suna [cu soneria de la telefon].

| FcDinamoBuc explică:

Imi arata semnul ca e alarma activata sus in coltul ecranului dar tot nu se aude nimic happy, ce dracu are nu stiu...

| FcDinamoBuc explică:

Am descoperit singur, deci era bifat sa sune doare in ziele lucratoare laughing luni-vineri de aceea nu suna si astazi laughing oricum va multumesc...