| Lol10 a întrebat:

Salut.Am un Samsung cu tastatura qwerty si cand intru pe youtube,pe un anumit videoclip, imi apare ca se incarca si sus scrie video.3gp.Pot sa astept mult timp, dar tot ca se inarca imi apare.Ce sa fac sa mearga? Multumesc.

1 răspuns:
| tavioctaciangeorge2002herache22 a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat daca iti iei un telefon pe 4g de aia nu iti merge si dacavr neaparat sa vezi videoclipul ala intrape calculator si uita-te / sau daca iti face asa la toate videoclipurile e de la netul tau...straight face