| corrados a întrebat:

Am un Samsung Galaxy 5 GT-I5500. Deasupra display-ului scrie TIM iar pe spatele telefonului sub camera scrie withGoogle. Este vreo diferenta intre telefonul meu si alt telefon pe care nu scrie TIM? Diferenta de pret? Este al meu printre primele fabricate si poate de asta scrie? Intreb pentru ca pe net nu am vazut vreun telefon pe care sa scrie TIM. Vreau sa vad telefonul si nu stiu cu cat...Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Telefonul tau a fost fabricat pentru operatorul TIM de aceea este branduit cu numele lor ( sa se vanda doar in reteaua lor de telefonie), posibil sa fi fost codat in acea retea.Pe spate scrie with Google deoarece Samsung are un parteneriat cu Google in privinta telefoanelor.Asa cum la tine scrie TIM la altii poate sa scrie Wind sau Vodafone.Stai linistit/a, telefonul tau nu are nimic, nici in + nici in -.

| corrados explică (pentru AllinaDaniella):

Buna mersi mult mult scumpi:* O fundita pentru tine nu cred ca strica:pwinking:* Ms

1 răspuns: