| TheKKosmyyn a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A5 si cand vreau sa transfer pozele de pe telefon pe calculator nu le gasesc in memoria telefonului. Cum sa fac sa le bag in card-ul SD? Fundaa

1 răspuns:
| LeeSong a răspuns:

Incearca sa intri la galerie, mentine apasat pe o poza iar dupa apasa pe restul de poze pe care vrei sa le trensferi dupa, undeva sus cauta o optiune de mutare sau ceva asemanator. Dupa introdu cardul in telefon, iar daca ai poze pe card dupa ce vei apasa pe optiunea de mutare alege locul/fisierul in care sunt pozele de pe card ^^ Sper sa iti fie de folos happy. Pa ^^