| Cazacu_Bogdan_1997 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy A5, SM-A500FU si nu reusesc sa il conectez la laptop pentru a transfera poze, video, etc.
Am instalat pe laptop un driver pentru telefon si nimic, am incercat si cu Samsung kies si Samsung kies 3, zice ca nu este suportat.
Cand il conectez la laptop pe telefon nu apare nimic, se aude doar sunetul acela la conectare.
Tin sa mentionez ca este luat de o luna si are android 5.0.2 lolipop. Astept idei cum as putea sau cu ce as putea sa il conectez.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AspirinaDeInima a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu cu un Iphone, dar mi-am descarcat aplicatia OneDrive si le incarc de pe telefon in OneDrive si apoi de pe calculator ma loghez cu, contul si le descarc.Bafta!

1 răspuns:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Eu folosesc dropbox sau bluetooth