| GhitzaJazz a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Chat B5330 si de 1 zi nu imi mai sunt afisate contactele, desi cartela se afla in telefon. Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca sa copii contactele de pe SIM in telefon.

| GhitzaJazz explică (pentru horia2012):

Le-as sterge dar efectiv nu imi apar in lista de contacte, imi apar doar cele apelate recent

| horia2012 a răspuns (pentru GhitzaJazz):

Intotdeauna se copie contactele de pe cartela in memoria telefonului. Stergi numai lista celor apelate recent. Tu ai sters contactele din memoria telefonului, de aceea nu-ti apar.
- Te duci pe cartela si copii toate contactele in memoria telefonului.