| Băh_Ady_1997 a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit s5670 si vreau sa ii fac un update la android am 2.3.4...si pe cont Samsung nu merge sa imi fac unu daca se poate ca acel update sa fie si in romana nu in chinezawaiting. Funda

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Conecteaza telefonul cu cablu usb la calculator si telefonul iti va cauta automat prin calculator ultimul update disponibil oficial.Din ce cunosc, ultimul soft disponibil este 2.3.6.

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Instaleaza-ti Samsung Kies, si introdu usb la calculator si telefon. Acolo iti vei descarca ultima versiune de firmware, aceasta fiind 2.3.6 gingerbread.