| CrazyForce a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy fit si am instalat un custom os si acum vreau sal am inapoi pe cel original cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Odin il descarci de aici : http://www.mediafire.com/? cwdpww7o125x9r1

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1583430
aici cum sa faci
ai grija sa nu gresesti ceva ca poti sa.l strici...
sau daca vrei tot custom si sa arate ca stock ti.l recomand pe asta:
http://www.mediafire.com/? 6zd392ljq6hckxc

9 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

E rutat?

| bushyalex a răspuns (pentru AliveOne):

Odata ce are custom rom iti dai seama ca e.

| bushyalex a răspuns:

Odin Multi Downloader for Galaxy Fit S5670. Download Beni 1.0.ops. trebuie sa descarci astea si dupa aia softul original de aici
Odin Multi Downloader for Galaxy Fit S5670. Download Beni 1.0.ops.

oricum nu stiu de ce vrei sa il faci la loc e naspa...eu am cm 7 acum.e foarte stabil sau creed v4 la fel si mult mai rapid(seamana cu originalul)

| CrazyForce explică (pentru bushyalex):

Salut mersi dar la cm am un bug sau e normal cand il inchid adica sa-i dau lock la screen are o animatie ciudata ca si cum siar da un force shut down o lumina alba in mijloc

| bushyalex a răspuns (pentru CrazyForce):

Asa e el facut nu e un bug.mie chiar imi place.
creed are viata de baterie mai buna.

| CrazyForce explică (pentru bushyalex):

Imi poti spune daca iai facut si overcloack si la ce valori ai setat procesoru? si la creed am o problema mi mia miers foarte laggy

| CrazyForce explică (pentru bushyalex):

Tu fol creed sau cm si ai dat un overclock? mie creedu imi merge foarte prost nu stiu de ce si la ce valori as putea da overcloack la tel momental il am pe cm 7 600 mhz min si 729 max sunt bune stabile valorilea acestea?

| bushyalex a răspuns (pentru CrazyForce):

Eu tin min 245 si max 749 si guvernor smartassv2 sau performance
si la creed ai over clock ..si nu are nici un bug.chiar e bun.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1810499
asta e cm7 bun. fara bug.

| bushyalex a răspuns:

L-ai facut stock inapoi?