| Ionut94 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio cu care am niste probleme. Telefonu se manifesta in felu urmator: daca sting telefonul nu il mai pot aprinde cu toate ca bateria este plina, imi afiseaza baterie goala apoi se stinge. face asa de cateva ori apoi nu mai face deloc, totusi il pot aprinde cand este conectat la incarcator/usb chiar fara nici o problema totul merge bine. In schimb fara sa fie conectat la cele de mai sus nu reusesc sa-l aprind. Am presupus ca este vreo problema cu soft-ul, acuma nu stiu ce sa zic... Daca a mai intampinat cineva asfel de probleme si poate sa ma sfatuiasca cu ceva idei i-as fi recunoscator. O zi faina sa aveti! happy

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Du-l de urgenta la magazinul de unde l-ai cumparat si cere sa t-il repare

| MHems a răspuns:

Bună! Problemele pot veni de oriunde. Am întâmpinat la un S II, parcă, în fine. La mine a fost de la soft, la tine poate fi la fel, ori din cauza bateriei şi a încărcătorului. Am rude care au păţit la fel, îl puteau deschide doar la conectarea încărcătorului, dacă el e stricat, afectează durata de viaţă a telefonului. Deci. du-l neapărat la un service, şi ei îţi vor zice exact ce are. Numai bine!

| Ionut94 explică (pentru MHems):

Asta m-am gandit si eu, o sa-l las pe mana "meseriasilor" sa se ocupe de el. Oricum multumesc mult pentru sfat!