| MaryusCeaus a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy grand neo plus si nu stiu ce i-am facut, mi-a dispărut bara aceea care setez luminozitatea din bara de notificări.
Stie cineva cum pot sa o pun la loc, pot sa setez luminozitatea din setări si apoi dau la afisare dar era m-ai simplu de acolo de sus

1 răspuns:
| Neon96 a răspuns:

Poate fi o eroare a sistemului de operare incearca sa cauti la acesibilitate sau la afisare daca nu gasesti nici o optiune de bifare pentr reaparitia bari respective nu iti ramane decat sa i dai o resetare din fabrica astfel ibunatatesti si perfomantele telefonului prin stergerea bigurilor rom