| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J3 2016 care atunci când introduc cartela sim(abonament) în acesta și activez datele mobile îmi apare 4G dar internetul nu funcționează. Daca activez Hotspot-ul după J3 și mă conectez pe alt telefon merge absolut perfect.
Am introdus cartela în alt telefon și internetul funcționează.
Am instalat și acele setări care îți vin prin mesaj, am verificat și la "Nume puncte de acces" și totul este în regulă, dar internetul tot nu funcționează.
Îmi puteți spune care ar putea fi problema, va rog!

PS. Funcționează absolut tot pe telefon(apeluri, mesaje.) cu excepția internetului și sunt în rețeaua Vodafone dacă contează la ceva.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poate ai pus o limită de utilizare a datelor mobile, verifică in setări-utilizare date