| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy Am un Samsung Galaxy J5 2016 și il folosesc de aproape 2-3ani. Problema este că, atunci când intru pe cameră și vreau sa filmez îmi apare după câteva secunde mesajul "Codecul video este utilizat în prezent de alte aplicații. Închideți celelalte aplicatii video active din managerul de activități și încercați din nou". E a III-a oară când se întâmplă. Prima dată a fost acum aproape un an, când i-am dat un simplu restart și apoi a mers. S-a mai întâmplat, acum 2-3 luni. Am stat așa, până i-am dat resetare din fabrică telefonului, și a mers, chiar ieri am făcut acest lucru. Dar astăzi, am observat că iar nu vrea să funcționeze... Nu mai știu ce să fac. Altă nelămurire ar fi că, nu găsesc acest "manager de activități". aveți idee unde l-aș găsi in setări? Am forțat oprirea aplicațiilor care am crezut eu că folosesc codecul video dar degeaba. HELP! dau fundă, și oricum, mersi celor ce își dau interesul happy

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

"managerul de activitati" sau task manager se obtine apasand lung pe home
si apoi apasa pe inchide tot, e foarte sigur
https://www.youtube.com/watch?v=70CsStGTxls

| axelerator a răspuns:

Formateaza sd-card u si reseteaza telefonul din fabrica. Asta e varianta usoara dar neplacuta.