| JustMEandME a întrebat:

Salut.
Am un Samsung Galaxy J5...iar de cateva zile, imi apar o chesti ca e dezactivat SE(ceva de genu').
In seara aceasta, m-a batut gandu' sa activeaz ceva...nu mai stiu cum se numeste..parca proxy,nu mai stiu,iar dupa ce am activat acea chestie(din cate am citit era ceva cu date care ajungeau la Samsung,etc), mi-a cerut sa ii dau repornire si asta am facut.
Dupa aceea, vibreaza si ramane blocat la faza aia de deschidere blocat(unde scrie SAMSUNG Galaxy J5; powered by ANDROID). Dupa cateva minute,vibreaza si o ia de la capat.
Va rog, ajutati-ma, dau FUNDA!

1 răspuns:
| Cristina_Simona_1980 a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa iti resetezi telefonul e ok. Inchide-l si cand il deschizii tii home+power+volume up. De acolo factory reset selectezi din volume up/down si selectezi cu power