| Marian_Bejenaru_1994 a întrebat:

Salut, Am un Samsung galaxy j5 si un card de memorie de 8 GB. In weekend am fost la Ramet si am facut niste poze. Problema mea este ca pozele respective sunt pe card dar nu le pot deschide. Cand intru in galerie, apar pozele cu imaginea aceea de la galerie(tabloul acela) pe un fundal negru si un semn de exclamare in dreapta jos. am incercat cu recuva, cu wondershare photo recovery si inca un program pentru recuperare dar fara rezultat. Va rog mult daca stiti careva ce as putea face, sa ma ajutati. Multumesc!

1 răspuns:
| IonelPurcel a răspuns:

Încearcă să conectezi cardul la un laptop cu un adaptor de la micro sd la sd. Dacă pozele există pe card le vei vedea cu siguranță. Dacă nici așa nu le poți deschide probabil e o problemă la aplicația de cameră si ar trebui să o schimbi, sunt multe pe Play Store