| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy Am un Samsung Galaxy J6+ 2018 și nu înțeleg o chestie. Nu găsesc funcția Smart View / Screen Mirroring sau cum vreți voi să o numiți happy. Culmea, pe YouTube am văzut că pe J6 2018 merge. Nu înțeleg de ce pe telefonul meu, care logic ar trebui să fie superior J6-ului normal, nu merge această funcție ( nu e disponibilă ). Poate mă puteți ajuta happy
Altă comparație ar fi că, aparent și pe un J5 2017! este disponibilă funcția dar pe J6+ (plus) 2018 nu

Răspuns Câştigător
| Anonimus19191 a răspuns:

S-ar putea sa fie o eroare sau pur si simplu nu e implementat, intreaba pe altii care au acelasi telefon sa vezi daca si ei intampina aceasta problema

6 răspunsuri:
| GolopențaAdrian a răspuns:

O fi probabil vreo problema ca nu are cum sa nu fie

| Anonimus19191 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu știu ce problemă. telefonul este nou

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Anonimus19191):

Altfel nu are cum ca astea noi toate au aceasta functie

| GolopențaAdrian a răspuns:

Am vazut si pe Youtube ca are si J6+ 2018 functia Smart View

| Anonimus19191 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu îmi apare nicăieri ¯\_(ツ)_/¯

| Anonimus19191 a răspuns (pentru Anonimus19191):

S-ar putea sa fie o eroare sau pur si simplu nu e implementat, intreaba pe altii care au acelasi telefon sa vezi daca si ei intampina aceasta problema

| GolopențaAdrian a răspuns:

Multumesc de funda!