| kris37 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini 2 cu android 2.3.6 si as vrea sa stiu cum sa fac ca sa mut jocurile cu marimea mare pe cardul sd. Adica la unele jocuri e nevoie sa descarci inca 250mb in plus, dupa ce descarc, cum fac sa mut asta pe cardul micro-sd? pot sa mut doar aplicatia, nu si filele de 250mb.

1 răspuns:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge dar iti spun din propria experienta. Tii apasat pe butonul ala din mijloc si o sa-ti apara ceva cu manager aplicatii... Dai acolo si dupa aia sus scrie acolo, Aplicatii active, Descarcate, RAM... si dai la descarcate. Dai click pe una dintre ele si iti apare informatii despre acel joc/aplicatie si putin mai jos scrie mutare pe cart.SD sau ceva de genu. Sper ca te-am ajutat cat-de-cat, incearca happy