| Gyo5 a întrebat:

Salut.Am un Samsung galaxy mini 2. De acum cam 2 ore, s-a inchis singur.Am crezut ca este bateria de vina, asa ca l-am pus la incarcat. L-am pus, il deschid se deschide pana la partea cu "Samsung Galaxy mini 2 " si se inchide la loc singur,si se deschide inapoi din nou singur,si face asa intr-una. Dati-mi un sfat cum sa fac ca sa nu mai se intample, cine da cel mai repede raspuns si care sa mearga, primeste FUNDA si VOT! Multumesc Anticipat.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai probabil a crapat ceva prin soft si trebuie schimbat. Du-te cu el la un service GSM pentru consultare mai amanuntita.

| cristimihailov a răspuns:

Salut, incearca o chestie, desi pare ciudat, mie personal mi s-a intamplat.

Incarca-l si incearca sa il pornesti intr-o zona in care nu ai acoperire wireless de nicaieri.

Stiu, suna ciudat. La mine a mers. Dupa ce am vazut asta, am salvat totul si l-am resetat hardware. Apoi l-am vandut happy