| Cristian_Mirescu_1993 a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy mini 2 si am vrut sa ii bag jeley bean pe el ca versiune de android si nu a mers,am facut tot ce trebuie si nu a mers,in fine asta nu e asa important, treaba este ca am dat sa revina la setariile din fabrica si e totul ok in afara de butonul din mijloc care nu mai merge, care de obicei cand apasai pe el iti iesea din aplicatie, zii te rog ce sa fac

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies pe pc, conecteaza-te cu telefonul si ii faci upgrade.Ar trebui sa mearga.