| mihaighiuzan12345 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy mini 2 si de o saptamana pot sal aprind doar cu incatcatorul. il aprind scot incarcatorul si merge normal... din ce cauza ii trebuie incarcator pentru al aprine?

2 răspunsuri:
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Vefirica clemele bateriei sau du-te la un reparator sa incerci alta baterie poate ti-a murit bateria de tot happy

| mihaighiuzan12345 explică (pentru Mihai_Myshu_1994):

Nu asta e problema bateria tine mult si bine se incarca dar nu pot sa-l aprind decat cu incarcatorul... scot incarcatorul si merge straight face