| eueueu1 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy Mini e de la Orange si are o aplicatie Tip Ecran de Start si acolo e o tema de la Orange si vreau sa stiu daca mai pot adauga vreo una acolo si daca da cum? Si am mai vazut pe net o poza cu iconitele de la meniu mai mari si pe fundal portocaliu. Cine ma ajuta primeste o Funda big grin.

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Intra pe mobile9, iti faci cont si iti alegi acolo ce tip de telefon ai si apoi cauti la teme(in stanga parca e meniul ala). le scoti, le pui pe card sau in telefon si le instalezi. Funda?big grin

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poti intra pe Magazin Play sa descarci aplicatii(gratuite sau cu plata)Daca ai optiune de internet.Iti ia din mb(activezi 3G).Sau poti face asta cu wi-fi. Daca gasesti o retea neparolata. Fara sa iti ia din mb(3G).Daca mai vrei detalii imi scrii pe privat.Sau poti pune o poza din Galerie ca ecran de start.